تعمیر تخصصی گیربکس اتومات

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک

فروش گیربکس اتومات

فروش گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتومات
گیربکس اتومات

RSS
June 2016

قابلیت تست آلایندگی خودروهای یورو۵ در ایران محقق می شود

قرارداد ارتقاء سطح تجهیزات تست آلایندگی در تنها مرکز تست مستقل کشور با ژاپن به امضاء رسید که بر اساس آن ایران قابلیت تست آلایندگی خودروهای یورو۵ در ایران تحقق می یابد.
0 Comments [+] Read More
May 2016

افزایش قیمت خودرو باید متناسب با کیفیت باشد

اگر میزان تولید خودروسازها به مقدار سال گذشته بماند افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است. از طرف دیگر با گران شدن فولاد به نظر می رسد که گرانی مجدد در راه باشد.
0 Comments [+] Read More

استراتژی همکاری با خودروسازان خارجی

اما پس از برجام و در شرایطی که بسیاری از خودروسازان خارجی برای حضور در ایران اعلام آمادگی کردند، برخی با تکیه بر توانمندی داخلی، همکاری مشترک با خودروسازان خارجی را در تضاد با اقتصاد مقاومتی و به‌نوعی تصاحب بازار ازسوی خارجی‌ها می‌خوانند.
0 Comments [+] Read More

تولید رنو سیمبل در سایپا و رنو کوئید در ایران‌ خودرو

در آستانه برگزاری نمایشگاه قطعه‌سازان ایران در پاریس، تفاهم نامه رنو با ایران‌خودرو و سایپا به امضا رسد که بر اساس آن رنو سیمبل در سایپا و رنو کوئید، به عنوان خودرویی ارزان در ایران خودرو به تولید خواهد رسید.
0 Comments [+] Read More

منتظر ارزان شدن خودرو نباشید

یکی از علل رکود در بازار، کمبود نقدینگی و پایین آمدن قدرت خرید مردم است. ضمن آنکه برخی منتظر ارزان شدن خودرو هستند که با توجه به سیستم بازار خودرو در ایران این اتفاق صورت نخواهد گرفت
0 Comments [+] Read More

همکاری خودرویی ژاپن با ایران آغاز شد

ماسایوکی، نماینده بخش قطعه‌ سازی خودرو سازمان تجارت خارجی ژاپن (جترو) به منظور همکاری و مشاوره با هدف ارتقای سطح کیفی تولید قطعه‌ سازی خودرو و ناکامورا، نماینده دائم این سازمان در ایران با محمدرضا رضوی، رییس موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی دیدار و گفت‌وگو کردند.
0 Comments [+] Read More
۱۳ خودروی برتر زیر ۱۰۰ هزار دلار

۱۳ خودروی برتر زیر ۱۰۰ هزار دلار

اینبار سایت تهران اتومات برای خدمات رسانی بهتر به خوانندگان عزیز تصمیم به انتشار اخبار دنیای اتوموبیل گرفته است
0 Comments [+] Read More